Інтерєр вітальні

Інтерєр вітальні Прохідна загальна кімната – це не просто вітальня, а найбільш завантажена частина квартири. При облаштуванні загальної кімнати в невеликій квартирі можна представити її як єдиний простір, організоване навколо будь-якого центру тяжіння – диванного куточка, телевізора, обіднього столу і пр.

Щоб зробити спільну кімнату цікавою і комфортною, постарайтеся ізолювати диванний куточок. Загальну кімнату рекомендуємо для зручності, затишку і сприятливого враження розділити на функціональні зони: куточок відпочинку, обідню зону з барною стійкою і сервантом для зберігання красивою столового посуду, робочий куточок з книжковою шафою. Наприклад, стінкою-стелажем будь-якої висоти можна розділити спільну кімнату на дві незалежні, але взаємопов’язані частини: куточок відпочинку і обідню зону, вітальню і їдальню, дитячу та спальню.

У експлуатованих спільно приміщеннях малогабаритної квартири можна влаштувати підлогу в різних рівнях, зазвичай при переході із загальної кімнати в іншу. Для цього не обов’язково потрібна велика площа, необхідна лише достатня висота стель.

Дуже важливо для інтер’єру загальної кімнати і всієї квартири підкреслити завершеність облаштування зони та поєднання стилів, що стоять поруч зон.

Поліна Гончарова

облаштування,
  1. Як змінити інтерєр малогабаритної квартири
  2. Результати для облаштування
  3. 5 порад як відновити свій інтерєр до весни
  4. Передпокій – особа житла
  5. Поділ квартири на зони

Тэги:

Комментарии закрыты.